Dieta ketogeniczna Rzeszów - SmartBox Catering

DIETA KETOGENICZNA

Dieta ketogeniczna to jedna z najbardziej wymagających diet. Składa się z 4 zdrowych, naturalnych, nieprzetworzonych i pełnowartościowych posiłków, przygotowanych zgodnie z zasadami diety KETO.

smartbox-catering

Dieta ketogeniczna to jedna z najbardziej wymagających diet. Składa się z 4 zdrowych, naturalnych, nieprzetworzonych i pełnowartościowych posiłków, przygotowanych zgodnie z zasadami diety KETO. Posiłki te zawierają – tłuste mięso i jego przetwory, ryby, owoce morza, jaja, tłusty nabiał, warzywa, orzechy i tłuszcze w każdej możliwej formie – od masła, przez olej kokosowy na wysokiej jakości oliwach i olejach kończąc.

Wybierając naszą propozycję diety ketogenicznej, należy pamiętać, że nie jest ona przeznaczona dla osób z  chorobami nerek, wątroby oraz trzustki. W trakcie jej stosowania warto kontrolować swój lipidogram oraz wspomagać trawienie i odkwaszanie organizmu dzięki codziennej porcji wody z cytryną. 

Warto zaznaczyć, że adaptacja organizmu do tej formy żywienia jest kwestią bardzo indywidualną. Może potrwać 2 tygodnie, ale także i miesiąc. W tym czasie organizm będzie wysyłał różne sygnały. Możemy czuć się osłabieni, senni, mogą nam dokuczać bóle głowy, problemy żołądkowe oraz nudności.

Cennik dieta Ketogeniczna

Smartbox catering dietetyczny rzeszów dieta Keto - 1200 kcal

1200 kcal

72 zł

Smartbox catering dietetyczny rzeszów dieta Keto - 1500 kcal

1500 kcal

74 zł

Smartbox catering dietetyczny rzeszów dieta Keto - 1800 kcal

1800 kcal

76 zł

Smartbox catering dietetyczny rzeszów dieta Keto - 2000 kcal

2000 kcal

78 zł

Smartbox catering dietetyczny rzeszów dieta Keto - 2500 kcal

2500 kcal

82 zł

Smartbox catering dietetyczny rzeszów dieta Keto - 2000 kcal

3000 kcal

86 zł

W skład zestawu wchodzi

  • 5 dietetycznych posiłków w codziennej dostawie
  • Nowoczesny system pakowania gwarantujący świeżość i higienę
  • Opakowania przystosowane do podgrzewania w kuchni mikrofalowej
  • Stały kontakt z naszymi dietetykami
  • Dietę ułożoną przez wykwalifikowanych dietetyków
  • Wygodną dostawę pod Twoje drzwi
  • Elastyczność przy wyborze terminów dostawy
  • Smaczne dania przygotowane przez profesjonalny zespół kucharzy
  • Bezpieczeństwo spożywanej żywności dzięki kuchni wyspecjalizowanej w przygotowaniu diet

Sposób dostawy

Realizację zamówienia rozpoczynamy zgodnie z potwierdzeniem zamówienia, oraz potwierdzeniem zapłaty przesłanym na nasz adres e-mail. Dostawę zamówionych zestawów dietetycznych prowadzimy od niedzieli do czwartku, między godzinami 18 -23 w przeddzień konsumpcji, pod wskazany przez Państwa adres. Zestawy dostarczane są transportem chłodniczym przez dedykowanego kuriera. Aby nasi kurierzy zawsze punktualnie docierali z przesyłką, prosimy o 60-cio minutowy przedział dostawy. Dostarczone dania są gotowe do spożycia od razu lub po podgrzaniu. Zgrzewane opakowania, w które zapakowane są posiłki mogą być podgrzewane w kuchence mikrofalowej po zdjęciu wierzchniej folii. Wszelkie zmiany dotyczące wstrzymania lub przedłużenia dostaw prosimy zgłaszać z wyprzedzeniem dwóch dni roboczych.