Dieta bez laktozy i glutenu Rzeszów - SmartBox Catering

Dieta ograniczająca gluten i laktozę

Dieta pudełkowa polecana osobom, których organizm nie trawi cukru znajdującego się w produktach mlecznych oraz glutenu w produktach zbożowych.

smartbox catering

Jest to dieta pudełkowa polecana osobom, których organizm nie trawi cukru znajdującego się w produktach mlecznych oraz glutenu w produktach zbożowych. Stosowanie się do jej zaleceń łagodzi objawy nietolerancji pokarmowej i prowadzi do osłabienia dolegliwości trawiennych takich jak wzdęcia, bóle brzucha czy uczucie ciężkości. W naszych jadłospisach wykorzystujemy roślinne zamienniki nabiału (mleko roślinne, tofu) oraz nabiał bezlaktozowy, a produkty zawierające gluten zamieniane są na produkty bezglutenowe. Z uwagi na to, że wszystkie posiłki z naszych diet są przyrządzane w jednym zakładzie produkcyjnym, nie polecamy stosowania tej diety osobom chorym na celiakię.

Cennik dieta bez laktozy i glutenu

dieta bez laktozy Rzeszów

1200 kcal

69 zł

dieta bez laktozy Rzeszów

1500 kcal

71 zl

dieta bez laktozy Rzeszów

1800 kcal

73 zł

dieta bez laktozy Rzeszów

2000 kcal

75 zł

dieta bez laktozy Rzeszów

1800 kcal

77 zł

zamów zestaw próbny

W skład zestawu wchodzi

  • 5 dietetycznych posiłków w codziennej dostawie
  • Nowoczesny system pakowania gwarantujący świeżość i higienę
  • Opakowania przystosowane do podgrzewania w kuchni mikrofalowej
  • Stały kontakt z naszymi dietetykami
  • Dietę ułożoną przez wykwalifikowanych dietetyków
  • Wygodną dostawę pod Twoje drzwi
  • Elastyczność przy wyborze terminów dostawy
  • Smaczne dania przygotowane przez profesjonalny zespół kucharzy
  • Bezpieczeństwo spożywanej żywności dzięki kuchni wyspecjalizowanej w przygotowaniu diet

Sposób dostawy

Realizację zamówienia rozpoczynamy zgodnie z potwierdzeniem zamówienia, oraz potwierdzeniem zapłaty przesłanym na nasz adres e-mail. Dostawę zamówionych zestawów dietetycznych prowadzimy od niedzieli do czwartku, między godzinami 18 -23 w przeddzień konsumpcji, pod wskazany przez Państwa adres. Zestawy dostarczane są transportem chłodniczym przez dedykowanego kuriera. Aby nasi kurierzy zawsze punktualnie docierali z przesyłką, prosimy o 60-cio minutowy przedział dostawy. Dostarczone dania są gotowe do spożycia od razu lub po podgrzaniu. Zgrzewane opakowania, w które zapakowane są posiłki mogą być podgrzewane w kuchence mikrofalowej po zdjęciu wierzchniej folii. Wszelkie zmiany dotyczące wstrzymania lub przedłużenia dostaw prosimy zgłaszać z wyprzedzeniem dwóch dni roboczych.