Catering dietetyczny Rzeszów - Ropczyce | Smartbox

Catering dietetyczny Rzeszów

Witamy!

w SmartBox

Wszystkie jadłospisy powstają w oparciu o porady dietetyków, technologów żywności jak również sugestie naszych doświadczonych kucharzy.

catering Ewa Płonka Rzeszów
catering rzeszow smartbox

Smart Box Catering powstał z pasji do gotowania, chęci wydobycia z żywności tego co jest najwartościowsze oraz próby zaspokajania nawet najbardziej wymagających podniebień.

 

Połączyliśmy radość z gotowania, życiowe hobby oraz nasz profesjonalizm aby stworzyć firmę, która pozwoli docenić korzyści z prawidłowego odżywiania, a także zachęci naszych klientów do zdrowego trybu życia.

lunch box

DIETA STANDARD

Dieta skierowana do osób o umiarkowanej aktywności fizycznej oraz do tych, którzy chcą wprowadzić w swoje życie prawidłowe nawyki żywieniowe.

DIETA VEGE

Dieta Vege to zestaw 5 posiłków, dzięki którym zaspokoisz odżywczą potrzebę swojego organizmu, czerpiąc maksimum korzyści z pełnoziarnistych zbóż, warzyw, owoców, cennych olejów roślinnych, wysokiej jakości serów, jaj oraz bakalii, przy eliminacji mięsa.

DIETA SPORT

Dieta skomponowana dla osób, które aktywnie uprawiają sport, narzekając jednocześnie na monotonię swoich posiłków. Zapewni ona właściwą podaż wszystkich składników odżywczych w tym pełnowartościowego białka, węglowodanów złożonych oraz tłuszczy.

DIETA SIRT

Dieta SIRT ostała opracowana przez Aidana Gogginsa oraz Glena Mattena z Uniwersytetu w Surrey  opiera się na sirtuinach, które uważa się za geny długowieczności – chodzi o białka chroniące komórki w organizmie przed stanami zapalnymi, a co za tym idzie, chorobami.

DIETA VEGE + FISH

Dieta pudełkowa Vege + Fish to gwarancja wartościowych posiłków, które pomimo wykluczenia z diety mięsa, dostarczają wszystkich niezbędnych substancji odżywczych. W tej diecie występują ryby, tofu oraz rośliny strączkowe.

DIETA BEZ LAKTOZY

Jest to dieta pudełkowa polecana osobom, których organizm nie trawi cukru znajdującego się w produktach mlecznych. Stosowanie się do jej zaleceń łagodzi objawy nietolerancji pokarmowej i prowadzi do osłabienia dolegliwości trawiennych takich jak wzdęcia, bóle brzucha czy uczucie ciężkości. 

O nas

Kładziemy nacisk na produkty ekologiczne, naturalne, pochodzące od lokalnych – sprawdzonych dostawców. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby nasze zestawy gotowych posiłków spełniały najwyższe standardy.
Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób, które pragną zrzucić kilka kilogramów, cenią sobie wygodę jak również do tych, którzy pragną zmienić swoje nawyki żywieniowe.

 

Wszystkie jadłospisy powstają w oparciu o porady dietetyków, technologów żywności jak również sugestie naszych doświadczonych kucharzy. Posiłki zbilansowane są zgodnie z aktualnymi normami
i zaleceniami Instytutu Żywności i Żywienia, a produkcja odbywa się w zakładzie z wdrożonym systemem jakości HACCP (ang. Hazard Analysis Critical Control Points).

 

Diety SmartBox to pięć podstawowych posiłków dziennie. Oprócz pełnowartościowych dań głównych, klienci otrzymują smaczne sałatki, zdrowe, niskokaloryczne desery, koktajle jogurtowe, jak również pyszne smoothie. Wszystkie posiłki przygotowane są na kilka godzin

Zobacz nas w social media

facebook catering
instagram catering